Jesteś tutaj: Strona główna > Archiwum
  

Archiwum

Utrudnienia w dojeździe do Instytutu

2018-02-15

Instytut Hematologii i Transfuzjologii uprzejmie informuje, że w dniach 15 - 16.02.2018r. oraz 19 - 20.02.2018r. dojazd do Instytutu będzie realizowany poprzez drogę pożarową leżącą na terenie Centrum Onkologii.
Przejazd odbywać się będzie powyżej wskazaną drogą pożarową na odcinku od bramy pożarowej numer 8 (przy wjeździe od ul. Pileckiego) do bramy pożarowej numer 9 (przy IHiT).
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.                    

Więcej

Pani mgr Beata Lichocka Zastępcą Dyrektora ds. Zarządzania i Finansów Instytutu Hematologii i Transfuzjologii

2018-01-05

Decyzją Ministra Zdrowia, Pani mgr Beata Lichocka z dniem 23 grudnia 2017 r. została powołana na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Zarządzania i Finansów Instytutu Hematologii i Transfuzjologii.

 

Więcej

Ranking Szpitali 2017 „Bezpieczny Szpital Przyszłości”

2018-01-02

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny  Instytut Hematologii i Transfuzjologii stanął na podium Rankingu Szpitali 2017 „Bezpieczny Szpital Przyszłości” i został wyróżniony w kilku kategoriach. Instytut zajął I miejsce w Polsce w kategorii „Szpitale zabiegowe monospecjalistyczne bez onkologicznych”, III miejsce w Polsce w kategorii „Sieć – szpitale ogólnopolskie” oraz  III miejsce w Rankingu Szpitali 2017 w województwie mazowieckim.

Więcej

Nagroda im. Hilarego Koprowskiego dla zespołu prof. Przemysława Juszczyńskiego

2017-12-20

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zespół prof. Przemysława Juszczyńskiego został wyróżniony nagrodą im. Hilarego Koprowskiego, przyznawaną corocznie przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne za cykl najlepszych prac naukowych z obszaru onkologii powstałych w polskich laboratoriach. Zespołowi gratulujemy!

Więcej

Standard Pracy Komitetu Transfuzjologicznego, wydanie I

2017-12-20

Mamy przyjemność poinformować, iż w ramach programu polityki zdrowotnej finansowanego przez ministra zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020” przy udziale Zespołu Ekspertów powstał "Standard Pracy Komitetów Transfuzjologicznych".

Publikacja jest pierwszą w Polsce próbą realizacji zadania polegającego na opracowaniu standardu wspomagającego pracę komitetów transfuzjologicznych i określającego wytyczne ich działalności. Zespół autorów, w skład którego wchodzą specjaliści - praktycy dołożył wszelkich starań, aby materiał zawarty w opracowanym Standardzie został przedstawiony w sposób rzetelny, a jednocześnie możliwie atrakcyjny dla Odbiorcy.

Więcej

Instytut Hematologii i Transfuzjologii z kategorią A w ocenie Komisji Ewaluacyjnej Jednostek Naukowych

2017-10-20

Z dumą informujemy, iż w ocenie jednostek naukowych, przeprowadzonych w tym roku przez Komisję Ewaluacji Jednostek Naukowych, Instytut Hematologii i Transfuzjologii uzyskał kategorię A.

 

 

Więcej

Kampania społeczna "Twoja krew, moje życie"

2017-10-19

Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń  promujących krwiodawstwo, w szczególności informacje o przebiegu ogólnopolskiej akcji pn. "Trasa Czerwonej Nitki" oraz działania związane z kampanią "Twoja krew, moje życie" dostepne są na stronie www.twojakrew.pl lub www.nck.gov.pl.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia fanpage'a ogólnopolskiej kampanii społecznej "Twoja krew, moje życie" dostępnego pod linkiem: https://pl-pl.facebook.com/Twoja-krew-moje-%C5%BCycie-490633821133661/

Więcej

Pani Profesor Ewa Lech - Marańda dyrektorem Instytutu Hematologii i Transfuzjologii

2017-10-05

Decyzją Ministra Zdrowia, Pani Prof. dr hab. n. med. Ewa Lech-Marańda została powołana na stanowisko Dyrektora Instytutu Hematologii i Transfuzjologii z dniem 25 września 2017 r. Jednocześnie z ww. dniem Pani Profesor przestała pełnić funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii.


Więcej

Konkurs na stanowisko Asystenta w Zakładzie Wirusologii (1 etat)

2017-09-14

Dyrektor Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko Asystenta w Zakładzie WIRUSOLOGII (1 etat)

Więcej

10 jubileuszowy Onkobieg Razem po zdrowie!

2017-08-18

Z dumą informujemy, że objęliśmy patronatem honorowym jubileuszową, dziesiątą edycję Onkobiegu.  
Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej wspaniałej inicjatywy i oczywiście aktywnego uczestnictwa.

Więcej

Archiwum

Wróć